Newcast - Düsseldorf 2015

Dienstag, 16. Juni 2015

Metal Dünyası  - Temmuz 2015

Dirinler Döküm

Melih Dirin

Dirinler Döküm, Dirinler Şirketler Grubu bünyesinde 1974 ten bu yana kaliteli pik ve sfero döküm ürünleri alanında faaliyet gösteren ve özellikle 2000li yıllardan sonra üretiminin tamamına yakınını yurtdışına yönlendirmiş bir dökümhanedir.

Dökümhanemiz, rüzgar enerjisi, gemi yapımı, su aktarım sistemleri, makine ve endüstrinin diğer alanları için 1 tondan 15 tona kadar ihtiyaç duyulan pik ve sfero döküm parçaları üretmektedir.

Genel olarak geride bıraktığımız dönem, bir çok sektör açısından durağan bir dönem olsa da bizler Dirinler Döküm olarak satış rakamlarımızı bir önceki döneme göre artırarak üretimimize devam ediyoruz ve 2018 e kadar devam edecek olan çok ciddi yatırımlar ile Türkiye’nin alanında lider dökümhanelerinden bir olma özelliğimizi devam ettirip geliştirmek niyetindeyiz.

Her Yıl Hannover ve Düsseldorf’taki Newcast fuarı gibi sektörün uluslararası düzeyde temsil edildiği fuarlara katılmaktayız. Bu çerçevede bu yılki GİFA-Newcast 2015 fuarında yine özenle hazırlanmış standımız ve ilgili tüm bölümlerimizden çalışanlarımız ve satış ekibimiz ile fuarda yerimizi aldık.